Podziękowania

Fundacja w latach 2011 – 2010 otrzymała podziękowania od Programu Fundacji Pożywienie Darem Serca, Programu STACJA oraz Fundacji Marka Kamieńskiego, za wsparcie w realizacji projektów o charakterze charytatywnym. W roku 2010 wspierała również projekt artystyczny Fundacji Marebito.

2010r. Współpraca z Fundacją „Pożywienie Darem Serca” – przygotowanie pokazu tanecznego na Wiosenny Koncert charytatywny dla dzieci z Domów Dziecka z Ciechanowa i Siedlec oraz Zespołów Szkół Specjalnych Warszawy zorganizowanego w dniu 11.05.2010r. W ramach pokazu zaprezentowano taniec w wykonaniu duetu Kingi Malec i Natalii Krzemieńskiej (fuzja tańca współczesnego i indyjskiego) oraz Barbary Ilczuk (taniec orientalny). 

2011r. Wsparcie projektu REMEDIUM realizowanego w ramach programu STACJA – dla Agnieszki, podopiecznej programu, zakupiono karnet kursu tańca oraz zorganizowano indywidualne spotkanie Agnieszki z Nadezhdą Mazur (tancerką flamenco).

2011r. wsparcie Wystawy charytatywnej „ Kadry ze świata – podróże okiem Polaków” organizowanej przez Fundację Marka Kamieńskiego – pokaz tańca flamenco w wykonaniu NTF Teatr Tańca Małgorzaty Matuszewskiej, podczas inauguracji wystawy.

Wsparcie  projektu „ Opowieść o kobiecie, która tańczyła” Fundacji Marebito w postaci nieodpłatnego udostępnienia sal Studio Tańca NTF na potrzeby prób do realizacji projektu.